Registrace bakalářské práce

5. října 2009 20:27
Dnešní den se už pomalu chýlí ke konci. Naštěstí, protože byl celý plný stresu a napětí. Způsobil to termín registrace bakalářských prací. Původně jsem měl vymyšlený svůj vlastní návrh mé práce. Ten mi však několik vedoucích odmítlo s tím, že se jedná o příliš jednoduchou aplikaci. Nyní už mám naštěstí bakalářku zaregistrovanou.

Nechápu, proč mě vedoucí stále odmítali. Když jsem se díval na práce z minulých let, byly mnohem jednodušší a obyčejnější než ta, kterou jsem měl vymyšlenou já. Dneska odpoledne jsem tedy poněkolikáté otevřel seznam asi 1100 nabídek bakalářkých prací a začal s dalším výběrem. V úvahu připadaly z těchto 1100 asi 4. První z nich jsem si dneska v "refreshwaru" úspěšně zaregistroval. Téma "Webový prezentační systém poradenské firmy" snad bude za několik měsíců práce zvládnutelný. Doufám, protože když k tomu přidám učení na státnice, bude toho asi v letním semestru docela dost.
articles.articleComments

Mozem sa spytat co si chcel robit povodne?

Vlastní zadání, téma Systém pro organizaci a správu společných akcí. Mělo se jednat o webovou aplikaci, která by umožňovala zakládání a šíření informací o akcích v daném regionu. Obdoba www.akce.cz.


Logo Roman Čampula
Roman Čampula

webmaster | sportovec | cestovatel | kamarád

Facebook Google+ LinkedIn Aukro Česko-Slovenská filmová databáze Databáze knih YouTube Geocaching
Kontaktní informace

Technické informace

Prohlášení o zabezpečení