Maturita na nečisto - pokračování

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
27. March 2007 13:25
Dneska jsem si dal pokračování maturity na nečisto. Kritika by pokračovala v podobném duchu jako včera, ale nerad bych se opakoval. I když, musím přiznat, že matika byla o trochu těžší než čeština a angličtina včera. Nicméně vzhledem ke konzultaci výsledků s ostatnímí spolužáky jsem zjistil, že mám všech asi 20 příkladů bez chyby. Nemyslím si, že jsem tak dobrý, asi to bude tím, že úrověň těchto zkoušek je opravdu směšně nízká. K úrovni maturity na nečisto se můžete vyjádřit pomocí ankety v předchozím článku.
Comments

naprosto s tebou souhlasím. Celá akce státní maturita je poněkud směšná. obvláště mě pobavilo, že celý text má být psaný psacím písmem, včetně velkých písmen. Píše dneska někdo velký písmena psace? Čas, který byl vymezen na všechny části byl vzhledem k obtížnosti nepřiměřeně dlouhý. Podtrženo sečteno, jak říká naše češtinářka: je to pičkovina! zdravim a držim palce při matuře na ostro.

U nás to bylo tak dost směšné. Třeba ta matika. Několik lidí se sešlo u lavice a dohromady to vyřešili. Učitelce to nevadilo, poté, co si přečetla zadání a zjistila, že je to totální blbost... To je fakt, to si nevymýšlím. To se to bude porovnávat... Je fakt, že pár lidí od nás ze třídy píše tiskace a měli s tím dost problémy. To je jako kdyby mi to dali napsat levou rukou, když jsem pravák.