Den pátý: just relax

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
26. June 2009 0:43
Dneska se mnoho zvláštního neudálo. Snad až na to, že se ve škole objevilo několik informací o příštím týdnu. Je to takové velké "stěhování národů". Každý zjistil, do jaké třídy bude příští týden chodit, jaký bude učitel, jaký rozvrh hodin a další informace. Někdo zůstává na stejné úrovni, někdo postupuje o úroveň výš. Já zůstávám v kurzu Intermediate B, nic se nemá přehánět, stejně na více nemám.

Včera jsme chtěli jít dohromady s dalšími studenty ze školy někam do města, ale nějak selhala domluva a nikdo jsme se nepotkali. Dneska jsme to tedy museli napravit a vyrazili jsme. Nikdo nevěděl kam, a tak jsme skončili asi po pěti minutách v jedné z místních restaurací, kde jsme chvíli poseděli a jen tak povídali. Za chvíli přišla ještě jedna studentka, tak už nás tam bylo asi šest. Poté jsme se chtěli podívat do nějakého parku, ale ve většině už jsme byli. Zvolili jsme proto ten nejblíže našemu domovu, kde ještě nikdo nebyl. Příjemné místo, sluníčko a teplo zlepšovalo náladu všech lidí, co tam byli. Seděli jsme na trávě a probírali všechno možné.

Mimo jiné jsme se domluvili, co budeme dělat v dalších dnech. Pro zítřek vyhrála prohlídka Toweru se školou, na víkend jsme plánovali výlet do centra Londýna v takovém extra vozidle. O tom se zmíním snad později, protože jsem nyní zjistil, že už nejsou volné vstupenky. Tak snad příští týden.

Dnešní večeři jsme měli venku na zahradě. Bylo teplo, a tak nebyl důvod zůstat doma. Poté nám Stewart a Elayne ukázali na mapě, kam by bylo dobré o víkendu jít a vysvětlili, jak se tam dostat. Také nám nabídly nějaké filmy, ktaré mají doma s anglickými titulky. Možná, že někdy jejich nabídky využijeme, až nebude večer co dělat.