Den dvanáctý: nabírání sil

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
3. July 2009 0:29
V dnešním dni se mnoho zajímavých věcí neudálo. Hlavně asi proto, že jsme se rozhodli udělat si odpočinkový den. Vždyť už od minulého týdne jsme každý den v centru Londýna, stále někam jezdíme nebo chodíme. Dnes jsme tedy nabírali síly na dalších několik dní a odpočívali doma.

Ve škole jsme si zopakovali to, co jsme se naučili za celý týden a ještě k tomu přibrali několik dalších věcí. Odpoledne jsem byl nakoupit nějaké jídlo v místním obchodu Morrisons a vrátil se domů. To není až tak obvyklá situace, většinou vždy zamíříme na opačnou stranu, k stanici metra směrem do centra Londýna. Doma jsem dělal nějakou práci do školy, kterou jsme měli za úkol. Už včera jsme si vypůjčili nějaké anglické filmy s anglickými titulky. Včera večer jsme se dívali na Dirty Dancing, což se s titulky docela dalo chápat. Bez nich by to asi byl docela problém.

Dnes odpoledne jsme si vybrali film Mystic Pizza, který mi přišel na porozumění jednodušší. Únava ale zvítězila nad slednováním filmu a já si pamatuji tak prvních 15 minut. Pak už jenom vím, jak mě Elayne vzbudila, když nás volala na večeři. Dnes jsme měli několik druhů pizzy a salát. Po večeři jsme si při čaji a kávě prohlédli mé fotky z některých našich dovolených, našeho domu, zahrady, a fotky rodiny.

Nyní už nám zbývá jen naplánovat, co budeme dělat zítra. Asi se půjdeme podívat do vědeckého muzea, kde je vstup zdarma. V peněžence mám totiž už jen 1,5 libry - život zde opravdu leze do peněz... :-). Budu si muset vybrat nějaké peníze z bankomatu, s čímž jsem ale počítal.