Den sedmnáctý: den plný filmů a deště

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
7. July 2009 22:03
Už první den ve škole nám nabídli, že si můžeme v knihovně vypůjčit různé filmy s anglickými titulky a pak se na ně doma v klidu podívat. Dnes jsme tuto službu využili poprvé. Jednak proto, že jsme předchozí dny stále někam chodili, ale i proto, že u nás doma máme filmů plnou skříňku. Dnes celé odpoledne pršelo a prší stále. Dnešní den byl tedy ve znamení filmů.

Abych to zase ale tak nepřeháněl, půjčili jsme si jen dva. The Holiday a Forrest Gump. První z nich jsme už shlédli odpoledne, Forrest Gump je právě připraven v přehrávači a čeká na spuštění. Tento týden je zatím opravdu špatné počasí. Tedy špatné pro mne, ale tady v Anglii je to asi normální. Zatím každý den pršelo, a tak doufám, že se to během týdne vylepší. Máme v plánu navštívit Kew Gardens, což je naše poslední místo, kam bychom se chtěli během našeho pobytu jít podívat.

Elayne se dneska zbavila jejich staré televize. Šlo to poměrně rychle. Napsala na internet, že daruje televizi, a během hodiny prý byla pryč. Už se mi několikrát potvrdilo, že naše rodina si asi s penězmi moc starosti nedělá. Tato akce s televizí to opět potvrdila. Televizi totiž nabídla zdarma, jen za odvoz. Při večeři pak ale připustila, že ji určitě ten člověk, který si jí odvezl, prodá.