Ve znamení bílé

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
6. August 2009 21:44
Ekonomická krize tvrdě postihla i všechny studenty, kteří si letos hledají barigádu. Žádné smysluplné práce totiž nejsou k sehnání. Firmy samy propouštějí zaměstnance, natož aby přijímaly brigádníky. Mě se však podařilo sehnat nárazovou práci, a to bílení interiéru jednoho domu. Dnes už mi bílá barva leze krkem a očekávám, že budu dnes v noci bílit i ve snu.

Na brigádu jsem nastoupil s kamarádem toužícím také po nějaké práci. Dostali jsme malířské potřeby, bílou barvu, a začli jsme pracovat. Bílení stěn v domě, kde se podle mého odhadu tak 10 let nemalovalo je obtížný úkol. Hlavně jsou dobře vidět chyby, které uděláme. Na zdi je pak zřetelný špinavý flek :-). Bílíme poměrně velkou plochu, ale poté, co jsme si na práci našli určitý systém, už nám to jde rychleji. Každý den se však domů vracím celý bílý a unavený po celodenní práci. Doufáme, že za pár dní už bude vše hotovo a bude od bílení pokoj. Ale nakonec, nemůžu si na práci stěžovat.

Comments

Už jsme se dlouho tak nepobavili jako u článku o bílení. Je to moc vtipné. Potřebovala bych něco podobného k vaření, protože ho prožívám jako ty bílení.