Želva Poly

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
14. September 2009 18:47
Je velká, je barevná, je usměvavá, má velké oči. Má jednu hlavu, čtyři nohy a jeden ocásek. Je 60 cm dlouhá, 50 cm široká a 25 cm vysoká (když si nestoupne na všechny čtyři). Jak jsem se dočetl, je z mikrovelurového froté. Je to polštář, je to plyšová hračka. Je česká, narodila se v Brně. Je moje, je nádherná. Moje želva Poly. (a mě je 22 let...)

Ano, už je tomu tak. K příležitosti mých 22. narozenin jsem dostal želvu Poly. Velkou, barevnou, nádhernou. Možná, že si budete říkat, že jsem se asi zbláznil, ale já jsem si jí strašně přál. Už od doby, kdy jsem podobnou viděl u benzinové pumpy na výletě do Litvy. Když jsem rozbaloval předposlední krabici, ani jsem už nedoufal, že by tam mohla být. A ona tam byla. Namačkaná, vtěsnaná do malého prostoru její darovací krabice. Já jsem asi na ty želvy nějak vysazený. Jedna mi pobíhá (no... leze) v teráriu, druhá, Poly, na ní od včerejška kouká z postele.

Děkuji, Radko, moc děkuji. Nevím, jestli bych si vzpomněl na dárek, ze kterého jsem měl v poslední době větší radost. Vlastně vím, větší radost mi snad nic jiného neudělalo. Díky moc.
Comments

Nejen velké věci a dary, ale i malá hračka dovede potěšit. A to je moc fajn, že se z ní dokážeš radovat. Tak ať Ti zpříjemňuje studentský život.

At leat you've found it ! Great and so cute !

Bastien, translation for you: She is big, she is smiling, she has got big eyes. She has got one head, four legs and one tail. She is 60 cm long, 50 cm wide and 25 cm high. As I read, she is made from microvelur fibres. It's a pillow, it's a toy. She is Czech, she was born in Brno. She is mine, she is beautiful. My turtle Poly. (and I'm 22...). Yes, that's it. In occasion of my birthday I got this turtle Poly. Big one, colourful, beautiful. May be you can think I'm crazy but I really wanted her. Since I saw a similar turtle at a petrol station during trip to Lithuania. When I was unpacking the last box I didn't think she could be there. And she was there. Packed in small area her donate box. I really like turtles. One is running (so... crawling) in vivarium, second one, Poly, is watching her from my bad. Thank you very much, Radka. I don't know if there was another present when I was happier. In fact I know, there wasn't any. Thank you so much.

Hey ! Thank you very much for translation just for me ! I'm sooooo happy for you ! Grat event ! I don't think you're crazy, because Turtle is very nice... and I think you've got a great sister too ! =)