Rozšířené možnosti RSS

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
30. September 2009 21:51
Dlouho jsem na tento web nepřidal žádnou novou funkci, přibývaly spíše jen nové články. Dnes jsem se rozhodl trochu inovovat a rozšířil tak možnosti RSS kanálů mé osobní prezentace. K dosavadní možnosti odebírat pomocí RSS nové články se přidala možnost odebírat i nabídky nových akcí, na které se můžete ke mě přidat.

Informace jsou ve stejném formátu jako v případě článků a není tak problém nové akce jednoduše sledovat. V případě Internet Exploreru, ze kterého mám největší přístupnost, se tato možnost skrývá v horním ovládacím panelu. U ikony pro RSS zdroje je možnost si vybrat, zda máte zájem o články nebo nabídky akcí.

Upozornění pro všechny, kteří jsou v současné době přihlášeni k odběru článku pomocí RSS. Spolu s přidáním nového informačního kanálu došlo ke změně adresy, na které jsou dostupné nové články. Změňte si tedy tuto adresu na správnou, která je uvedena na odkazované stránce výše. Dosavadní adresa bude po určité době zrušena, nikoliv přesměrována, což je v případě RSS poněkud složité. Omlouvám se všem za komplikace.
Comments

Ťýká se informace o RSS i u nás? V přépadě. že ano, tak jsem z toho na větvi. Toleruj naše technické znalosti. Díky.

:-) ne, vás se to netýká, nemusíte si dělat starosti.