Bakalářská práce: hotovo

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
7. May 2010 14:46
Dnes nastal konečně ten velký den. Dokončil jsem svoji bakalářskou práci. Je to nejrozsáhlejší dokument, který jsem za dobu studia na Fakultě informačních technologií na Vysokém učení technickém napsal. Nyní je již práce kompletně hotová a připravená na odevzdání. Doufám, že se bude ve škole líbit.

Téma mé práce bylo "Webový prezentační sytém poradenské firmy". Jednalo se o internetovou prezentaci poradenské společnosti - jednoduše řečeno - webové stránky. Textová část práce, kterou jsem vytvářel necelý měsíc, má 45 normostran. Minimální rozsah byl 30, maximální 50. Nedostatku textu jsem se tedy nemusel obávat. Do práce jsem zahrnul vše, co jsem považoval za podstatné a důležité. Text pojednává o celém výsledném webu, jeho možnostech a budoucím vylepšení. K bakalářské práci je jako příloha přiložena 20stránková dokumentace k webu.

Celkové zakončení mé práce provedlo copycentrum na Purkyňových kolejích. Vše proběhlo bez problémů a rychle. On-line objednávka, dodání listů a svázání trvalo jen pár dní. Nyní už mám práci ve dvou vyhotoveních na stole a čekám na termín odevzdání ve škole. Jeden výtisk bude ve školní knihovně, druhý mi zůstane. Doufám, že moji práci bez problémů obhájím u oponenta a pomůže mi ke složení státních závěrečných zkoušek k zakončení prvního stupně vysokoškolského vzdělání.
Comments

Nezbývá mi než gratulovat...

Veru, dufam, ze aj ja to nejak za 2 roky zbucham

No, Campulko, hezke, ale moc ses nepredvedl... neni tam nejak malo tech listu??? 10 na zacatku(obsah atd.), 10 na konci(rejstrik atd.) ... a uprostred 5 s textem :-D... Mimochodem, kde mas ten web at se na to muzeme taky podivat a trochu si s tim pohrat? :-)

10 + 10 + 5 = 25. Já jsem psal, že mám 45, takže nevím, co na to říct... :-) A kde je web? Veřejně dostupný na internetu. Kdo hledá, najde.