Odpočet právě započal

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
5. June 2010 11:37
Je to tady. Dozvěděl jsem se přiřazenou komisi pro státní závěrečné zkoušky a další informace, jak bude všechno probíhat. Čas největšího stresu za mých posledních 22 let nastane přesně v pondělí 14.6.2010 v 9:15. Postará se o to komise složená z členů několika ústavů na Fakultě informačních technologií.

Jako členové komse mi byli přiděleni lidé, se kterými jsem se už setkal na přednáškách nebo cvičeních, přesto si však netroufám odhadovat, jak budou celou zkoušku hodnotit. Zkouška se skládá z obhajoby bakalářské práce a z ústní části. Bakalářku budu obhajovat 5 minut, poté následují otázky přítomných k celé práci. Zkouška pokračuje ústní částí, která trvá také cca 5 minut. Zde je vybráno jedno téma z předem 40 známých, o kterém student mluví a odpovídá na otázky komise. Po zodpovězení všech otázek je mu sděleno hodnocení.

Nyní jsem připraven přibližně na dvě třetiny témat a stále pracuji na těch zbývajících. Doufám, že to všechno stihnu (nic jiného mi ani nezbývá). V otázkách jsou však dvě, ke kterým nikdo neví, co by se mělo říkat a jsou příšerně složité. Vzhledem k tomu, že ani jeden člen komise neučí předmět, ke kterému spadají tyto dvě otázky, asi je přeskočím. Budu doufat. 2 ze 40 je malá pravděpodobnost, musí to prostě vyjít.

Byla mi přiřazena komise hned první den státních zkoušek, a jdu v pořadí jako čtvrtý. Doufám, že tedy nebudou postupovat sytémem - tři pustíme, čtvrtého ne.
Comments

Přečetla jsem si nejnovější informace. Budeme moc a moc držet pěsti pro štěstí, otevřu všechny šuplíky a pro jistotu ještě všechna vrátka u kredence, aby to bylo jó pojištěné. Tak přeji hodně síly do zbývajícího času. BD

Čtu tvé stránky už přes 2 roky a jelikož mi přinesly spousty užitečných informací (především o mé budoucí škole), tak ti přeji jednoznačný úspěch, abych si mohl další dva roky číst o tvém studiu. Hodně štěstí

GL & HF

hmm tak posledních 10 hodin. Tak hodně štěstí :))

Gratuluji k úspěšnému složení ISZ :)

Děkuji, děkuji, děkuji. Děkuji všem, co mi drželi palce. Pomohlo to.