Mám o jedno kolo více

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
22. February 2011 15:18
Mám ji. Konečně. Dlouho vyhlížená jednokolka nakonec dorazila až ke mě na kolej. Výběr nebyl ani tak složitý jako u normálního kola, protože na této jednokolce v podstatě není nic než kolo, vidlice, pedály a sedlo. Konečně jsem si ji tedy koupil a nyní čekám na jaro, až bude trochu teplo, abych se na ní mohl naučit jezdit.

O jednokolce jsem přemýšlel už dlouho. Poté, co jsem se z několika stran dočetl, že není až tak obtížné se na ní naučit jezdit, jsem se rozhodl, že si ji také pro zábavu pořídím. Navíc velmi příznivá cena ještě urychlila můj nákup. Nyní jsem jednokolku zatím jen sestavil a nafoukl (podruhé, když poprvé praskl ventilek...). O jakékoliv jízdě zatím nemůže být vůbec řeč, protože mám nyní pocit, že se sotva držím "na kole", i když se držím rukama mezi dveřmi :-). Chce to asi delší dobu trénovat. Už se těším, až bude tepleji a vyzkouším jeden z několika návodů: jak se naučit jezdit na jednokolce.
Comments

Tak přejeme hodně úspěchů ve výcviku, asi velkou trpělivost a hlavně co nejméně pádů. Nezapomeň se vybavit chránítky kolen a zubů. Obvazový materiál jsem schopna ti zajistit, ale radši, aby nebyl potřeba. Až se naučíš jezdit, tak si kup ještě kroužky a můžeš na jednokolce i žonglovat. Jízdě zdar!

Ked budes mat cas tak mi pripadne napis, mam tiez jednokolku, ale neviem ani poriadne jazdit, akurat mi lezi doma, lebo si nikdy nenajdem cas, takze by som ju celkom rad prevetral a konecne sa to naucil.

Dobrá, jestli se dříve nezblázním z práce a projektů do školy, tak snad zbyde čas i na jednokolku, dal bych pak vědět.