Záhada na serveru Novinky.cz

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
10. September 2011 20:12
Nevěřil jsem vlastním očím. Představte si, že si otevřete e-mail na jednom počítači, pak ten samý e-mail na druhém počítači, a pokaždé je v něm jiný text. Něco na ten princip jsem viděl včera večer, když jsem si četl zprávy ze světa. Server Novinky.cz na internetu psal v článku něco jiného, než mi v tom samém článku přilo na čtečku knih z toho samého serveru.

Otevřel jsem si na internetu Novinky.cz a pročetl hlavní zprávy. Pak jsem si zapnul svoji novou čtečku knih a něco mi bylo divné. Pak jsem přišel na to, co to bylo. Byl tam jeden článek, který byl v tom samém znění jako na internetu, ale v opačném slova smyslu.

Do čtečky se mi pravidelně 3x denně zasílá zpravodajství ze serveru Novinky.cz. V 11:22 napsali článek o černých skříňkách havarovaného letounu. Ten samý čas je uveden u článku jak na internetu, tak ve čtečce. V jenom zdroji se však píše, že skříňky vadu motorů potvrdily, v druhém zdroji, že vadu motorů nepotvrdily. Jinak je text stejný. Záhada. Čemu mám pak věřit? Článkům na internetu, nebo těm samým článkům v čtečce knih?

Psal jsem na Novinky.cz o vysvětlení, ale žádné nepřišlo. Asi se do redakce vloudil nějaký šotek, ale doteď mi není jasné, jak se to mohlo stát. Případ vhodný pro televizní pořady typu Černé ovce.
Comments

kde si zohnal to pozdro na kindla a kolko ta cca vyslo? diky :)

Sehnal jsem ho na www.czc.cz, jmenuje se "Amazon pouzdro 382". Stálo 299 Kč.