Silencer - aplikace pro automatické ztišení telefonu

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
11. January 2012 15:13
V letošním semestru bylo málo věcí, které mě na škole bavily. Jedna z nich však byla opravdu zajímavá, a to vývoj aplikace pro mobilní telefon. Naše skupina si vybrala platformu Android a vyvinuli jsme aplikaci, která na základě naplánovaných událostí změní vyzváněcí profil telefonu. Můžete vyzkoušet.


Popis funkce:
Aplikace je určena pro automatickou změnu profilu vyzvánění. Už se nemusíte obávat příchozích hovorů, SMS zpráv nebo upozornění v době školy, schůzek nebo spánku.

Na základě událostí, které jsou naplánovány, program mění profily vyzvánění. Tyto události je možné vytvářet ručně přímo v programu nebo je naplánovat do kalendáře v zařízení. Po dobu jejich trvání se automaticky aktivuje vybraný profil. Program se sám aktivuje při spuštění telefonu.

Příklad funkce:
Pokud máte např. každý pátek odpoledne nějakou schůzku, naplánujete si událost na nějaký pátek od 14:00 do 16:00 s týdenním opakováním. V této době se vám telefon automaticky přepne do zvoleného profilu. Po skončení schůzky bude opět profil navrácen na původní.

V kalendáři telefonu máte naplánováno několik schůzek. Přidejte ke všem popis "@silence" a v době vašich schůzek bude telefon ztišen.

Aplikaci jsme vyvinuli v 7 jazycích pro lepší rozšiřitelnost do světa. Momentálně jsme vydali další verzi opravující chyby, o kterých jsme se dozvěděli až používáním programu. Aplikace je stále živá a pracuje se na jejím vylepšování. Pokud byste měli návrh na novou funkčnost, neváhejte a napište do komentářů. Aplikaci si můžete stáhnou na Android Marketu.
Comments

Pěkný.... Až to bude pro Symbian Anna, dej vědět... ;-)

Nebude, to není systém do budoucna.