Zkoušky: hotovo - 5. ročník - zimní semestr FIT

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
31. January 2012 23:11
Mám za sebou další semestr. Poslední. Není to však bohužel poslední semestr pro všechny, ale jen pro mě. Vzhledem k tomu, že jsem neobstál v předmětu Teoretická informatika, tímto pro mě studium na FITu končí.

V tomto semestru bylo několik předmětů, o kterých jsem si myslel, že budou docela dobré. Nebyly. Byl jen jeden, který mě velmi zaujal, a to Tvorba aplikací pro mobilní zařízení, zejména kvůli projektu. A tak existuje alespoň něco, co si z této školy odnáším - funkční aplikace pro můj mobil :-). Ostatní předměty byly hodně teoretické, s množstvím učiva nutného se naučit nazpaměť.

Do začátku semestru jsem vyrazil s plánem, že ostatní předměty podřídím Teoretické informatice a jelikož zase nebyly tak extrémně těžké, odnusul jsem je na později nebo bych je dokončil až příští rokk. Zezačátku se to vyvíjelo dobře, ale později jsem pochopil, že Teoretickou informatiku asi nemám šanci udělat. No, neudělal jsem ji. A tak už bylo zbytečné snažit se o další předměty. Proto mé výsledky vypadají tak, jak vypadají - aby si náhodou někdo nemyslel, že nejsem vzorný student :-).

Výsledky zkoušek:
Předmět Body (max. 100) Známka
Ekonomie informačních produktů 25 F
Strategické řízení informačních systémů 20 F
Teoretická informatika 16 F
Pokročilé číslicové systémy 27 F
Kreativní grafika zápočet: ne
Tvorba aplikací pro mobilní zařízení 75 C