Jak píše zelená propiska? Modře, přece...

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
23. February 2012 16:31
Dneska jsme ve škole dělali poměrně složitý graf, na který už má jediná propiska s modrou barvou písma nestačila. Rozhodl jsem se tedy, že udělám nákup a investuji do dalších dvou barev - do červené a zelené. Do červené jsem se trefil...

V papírnictví blízko Malinovského náměstí měli opravdu velký výběr. Ze snad 20ti různých gelových propisek jsem si vybral červenou a zelenou. Rozpačitý nad cenou 45 Kč za jednu jsem docela dlouho přemýšlel, zda je koupit, ale vypadaly kvalitně, tak jsem si je nyní přinesl domů.

Vybalím, vyzkouším a hle - zelená propiska píše modře. Tak si říkám, že to snad není pravda, že by byly všechny s modrou náplní a lišily se jen barevným vzhledem těla propisky. Červená však psala červeně. Navíc vůbec nejsou gelové, jak bylo uvedeno, ale klasické. To by mi ani tak nevadilo, ale to, že si vyberu zelenou propisku, která evedentně bude psát zeleně a ona píše modře, to mě fakt dostalo.

Tak jsem zvědav, jak nyní pochodím s reklamací, když mám v ruce 2 propisky a zmačkaný doklad z pokladny vytažený z odpadkového koše a osušený od potřísnění od sáčku od čaje.
Comments

Na kreslení grafů doporučuju tenký fix, propisky se mažou... http://www.moeyyo.com/MM/archives/stabilo point 88.jpg

45 korun za propisku je fakt úlet. Měl sis koupit nějakou obyčejnou reklamní propisku<br /> http://www.reklamni.predmety.cz/zbozi/plastove-propisky<br /> za 5 korun a do ní za 5 korun náplň.

To by mne asi neuspokojilo, já si celkem potrpím na kvalitní kancelářské potřeby.