Light show rozzářila koleje VUT v Brně

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
12. April 2012 0:09
Unikátní světelná show rozzářila dnes večer koleje Pod Palackého vrchem VUT v Brně. Light show je součástí soutěže Kolej roku, ve které drží koleje PPV druhé místo v rámci ČR. Kombinaci světelných efektů a hudby jsem dnes sledoval spolu s dalšími 5000 studenty, kteří se v areálu kolejí sešli.

Aby se mohl podobný projet uskutečnit, bylo se potřeba domluvit se studenty ve 117 pokojích, aby si nechali do oken nainstalovat barevné žárovky, elektroniku a v daný čas na hodinu zhasli a odešli z pokoje. Neumím si představit to přemlouvání všech studentů, ale organizátorům z polského týmu P.I.W.O. se to podařilo.

Celých 40 minut pak od devíti hodin večer byla kolej plná barevných efektů, obrazců a postaviček. Představení to bylo pěkné. Musím však říct, že podle toho, co daná skupina uvádí na internetu, jaké jsou jejich videa na Youtube a co bylo v propagačním videu k této akci, jsem toho čekal trochu více. Ne, že by show nebyla pěkná, ale určitě by bylo možné zobrazit v oknech pokojů propracovanější grafické prvky.