Zkoušky: hotovo - 4. ročník - letní semestr FP

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
22. May 2012 19:41
Hurá, opět je ten slavný den, kdy si můžu říct, že mám hotovo. Už jsem tuto situaci zažil mnohokrát, ale vždy mě to velmi potěší. Úspěšně jsem dokončil všechny zkoušky ve škole. Ani nevím, jestli jsem to někdy zvládl tak rychle. Každopádně podařilo se a navíc s pro mě excelentním výsledkem.

Tento semestr byl pro mne druhým semestrem na Fakultě podnikatelské. O celkovém dojmu ze školy bude následovat ještě jeden článek, tak jen stručně. Byl jsem celkem spokojen. Samozřejmě mě něco potěšilo a něco zase zklamalo, nad něčím jsem nevěřícně kroutil hlavou. Potkal jsem mnoho nových lidí, spolužáků, kamarádů. Všechny zkoušky jsem udělal na první pokus, na což jsem náležitě hrdý. I když pravda, u většiny předmětů to nebyl až takový problém.

Vážený průměr 1,383 je tak dobrý, že jsem snad nikdy takový neměl. Prospěchové stipendium se však na FP dává jen do 1,3 (nechápu proč), takže to mi nehrozí. Navíc, i kdybych měl ještě lepší známky, což by zajisté šlo a věřím, že až na angličtinu a makroekonomii bych dokázal mít samá A, stejně bych stipendium neměl. V prvním ročníku se totiž nedává. No a ani nečekám, že bych ho měl příští rok, jelikož předpokládám, že se obtížnost předmětů stupňuje. To však není ani můj cíl. Můj cíl je mít všechno splněno a užívat si prázdnin, jak jen to jde.

Výsledky zkoušek:
Předmět Známka
Makroekonomie 2 C
Manažerské účetnictví A
Matematická ekonomie B
Pokročilé metody v rozhodování A
Projektový management B
Teorie systémů B
Praktická angličtina 2 B
Řízení jakosti A