Hledáte projekty z FITu? Hledáte marně, už nehledejte

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
22. May 2012 21:34
Po dlouhé a zralé úvaze jsem dospěl k názoru, že po 5 letech stáhnu z webu zveřejněné projekty z předmětů na FITu a veškeré další materiály, které se k FITu vztahovaly, jako cvičení, semestrální zkoušky apod. Mé rozhodnutí se váže k ukončení studia na FITu a je konečné. Hodnocení, komentáře, stejně jako skladba dílčích částí předmětů zůstává zachována.

V této době již na webu není žádný projekt z FITu. Nejen, že zmizely odkazy, ale zmizely i samotné soubory ze serveru, takže se je ani nemusíte snažit hledat. Myslím, že jsem nyní značně zmátl Google, ale věřím, že to zvládne. Již déle jsem o tomto kroku uvažoval a dnes přišel ten den. Očekávám v této souvislosti značný pokles návštěvnosti webu, což je mi však jedno a počítám s tím. Možná, že se naopak návštěvnost studentů z FITu plynule přesune na návštěvnost z FP, kde zmíněné soubory budu zveřejňovat nadále, pravděpodobně do doby půl roku po ukončení studia příští rok.

Všechny soubory jsem zveřejňoval s tím, že jde o podnět k inspiraci a ne k opisování. To, jak to ve skutečnosti bylo, to je otázka, která mě však netrápí. Kdo si tedy sehnal to, co potřeboval, snad mu to pomohlo, stejně jako mně pomohly podobné stránky. Kdo ne, nechť mi nepíše prosebné maily, svého požadavku se nedočká.

Před půl rokem jsem ukončil studium na FITu a myslím, že už jsem to ostatním usnadnil až až. Myslím, že nastal čas toto skončit. Přesunul jsem se na Fakultu podnikatelskou, kde v podobném duchu a se stejným záměrem zveřejňuji soubory s aktuálního studia.

Věřím, že vám obsah tohoto webu pomohl a že jeho omezení nebude mít negativní vliv na vaše studium, protože jste určitě nic neopisovali, ale vše tvořili podle vlastních vědomostí. Ano, mnoho z vás může tento web navždy opustit. Podle mých informací je více než polovina návštěvnosti tvořena stále stejnými lidmi, této části se toto omezení dotkne určitě nejvíce. Můžete se však stále vracet a sledovat aktuální dění na Fakultě podnikatelské. Můžete také dále sledovat nabídku nejrůznějších věcí k prodeji, která se momentálě rozrostla o skripta z FP.
Comments

Díky za všechny materiály, ušetřilo to spoustu nervů! Částečně na tebe navážu já, ale ani zdaleka ne v takovém rozsahu. Každopádně je pravda, že tím, že máme na webu podobné materiály, tak sice máme velkou návštěvnost, ale většinou to je jenom stáhnout a pryč, to je nelehký osud podobných webů, ale taky výzva, aby člověk dokázal zaujmout i k nějakému tomu čtení. :-)

Ano, to s tebou souhlasím. Např. tvůj článek o efektivním spánku mě docela zaujal, ale nemám tolik psychických sil, abych se to pokusil vyzkoušet.

Hmmm, soubory S aktualniho studia... Chudak cestin ;) Ale inak good job, inspiracia sa tu dala najst a ti, ktori prachsprosto opisovali na to stejne doplatia a nedostuduju, takze tazku hlavu si myslim robit nemusis :)

Ako si nam to mohol spravit campy ?? :( ved vdaka tebe sa na tejto skole drzime, bez tvojich projektov som v 3BITKE strateny .., vzdy som tomu z tvojeho projektu krasne pochopil a bol som schopny naprogramovat vlastne riesenie ... inak povedane clovek sa nejlepsie nauci skumanim a rozoberanim ineho kodu .. rozmysli si to ! :D