Zkoušky: hotovo - 5. ročník - letní semestr FP

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
24. April 2013 21:16
Nedávno jsem ve svém životě prošel dalším významným milníkem. Pokud nenastane nějaká nečekaná událost, tak mohu říct, že jsem před několika dny navštívil poslední přednášku v životě na vysoké škole. Sice ještě nemám celé studium za sebou, protože mě ještě čekají státnice, ale poslední semestr studia jsem již uzavřel. Tentokrát to bylo jednoduché, spíše nudné.

Letní semestr jsme měli v posledním ročníku zkrácený z 13 na 10 týdnů a bylo to znát. Všechno utíkalo tak nějak rychleji a naučili jsme se toho méně. Když to tak shrnu, vlastně šlo jen o takové předměty, abych vůbec něco dělal. Nenaučil jsem se vlastně nic nového. Diplomová práce a učení na státnice mě však zaměstnává dostatečně.

V době zveřejnění tohoto článku ještě nemám k dispozici konečné hodnocení všech předmětů, protože někteří vyučující nejsou schopni ani po dvou týdnech od zkoušky známku zapsat. Tabulku budu průběžně doplňovat.

Výsledky zkoušek:
Předmět Známka
Business Intelligence A
Competitive Intelligence B
Diplomní seminář A
Informační management B
Risk management C
Comments

Moc a moc blahopřejeme k ukončení 5. ročníku a budeme držet pěsti, aby bylo štěstí na státnice. Tak se drž, myslíme na Tebe. BD