Maturita

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
30. May 2007 23:02
Hurá! Je to za mnou. Dnes jsem na gymnáziu Jana Valeriána Jirsíka v Českých Budějovicích skládal maturitu. Docela jsem se toho obával, ale poté, co jsem se šel na maturity v pondělí podívat, zjistil jsem, že to snad půjde dobře. A také že šlo. Čekal jsem to opravdu horší. I když musím přiznat, že jsem si vylosoval asi ty nejjednodušší otázky, co byly možné.

Z češtiny jsem mluvil o národním obrození, z angličtiny o ročních obdobích, z matematiky jsem si vylosoval lineární a kvadraticou rovnici a z programování cyklus "for". To byly otázky, které byly pro me opravdu víceméně lehké. Ani jsem nečekal, že prosměji s vyznamenáním. Z češtiny mám 2, z angličtiny také, z matematiky 1 a z programování také 1. Prostě paráda. Kdyby tak tyto úspěchy pokračovaly na vysoké škole...
Comments

Gratuluju! A na jakou vejsku jdes?

Chystám se do Brna na vysoké učení technické na fakultu informatiky nebo do Plzně na Západočeskou univerzitu na fakultu aplikovaných věd.

Jojo...kéž by to takhle šlo u mě.Za rok mě to čeká taky.Blahopřeju!

Neboj se toho, určitě do nějak půjde. Od nás ze třídy to udělali všichni. Já jsem se na maturitu učil během roku docela málo, měsíc předem prasvidelně tak 2 hodiny denně.