Sportů není nikdy dost

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
28. March 2009 13:20
Nedávno jsem se bavil s Břéťou o tom, jak jezdí v Brně v létě na brusích. Později jsem o tom uvažoval a rozhodl se, že si také inline brusle pořídím. Všechno se má jednou zkusit. Po vyhodnocení toho, kde se vlastně dá v Brně bruslit jsem měl jasno. Možností je hodně a je třeba shánět. Po dlouhém vybírání vyhrály brusle značky Rollerblade Astro 7.0.

Neočekávám, že ze mě bude nějaký rychlobruslař, takže jsem vybíral v kategorii fitness, která je pro rekreační a sportovní jízdu vhodná. Přečetl jsem si na internetu několik článků a názorů na to, jaká mají být kolečka, jaké jsou rozdíly v ložiskách apod. Jeden víkend jsem si udělal cestu po nákupních centrech. Objel jsem v Brně snad všechno co se dalo a udělal si představu, z čeho můžu vybírat. Překvapilo mě, že modely, které se prodávají v obchodech, nejsou většinou ke koupi na internetu. Takže se příliš nedá porovnat cena. Byl jsem ale rozhodnutý, že bych šel maximálně do ceny 3000 Kč. Tak to nakonec také dopadlo. Vzhledem k tomu, že na nich nebudu jedit každý týden, nepotřebuji ty nejlepší.

Po návštěvě obchodů jsem si udělal seznam možných typů, ale v podstatě už jsem měl jasno. Jen jsem si potřeboval najít ty správné důvody k tomu, abych si potvrdil, že jsem vybral dobře. Tento týden jsem v centru Vaňkovka koupil brusle Astro 7.0 od značky Rollerblade. Podle toho, co jsem o nich četl, myslím, že budou vyhovovat mým potřebám a snad nebudu zklamán. První zkoušku už mají za sebou, a to jízdu po dlouhých chodbách na koleji :-) Ještě že je na konci vždy zeď, o kterou se člověk zastaví, jak to bude venku, to teda nevím... Už se těším, až s Břéťou vyrazíme na Masarykův okruh, kde se jezdí Grand Prix České republiky.