Zkoušky: hotovo - 2. ročník - letní semestr FIT

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
29. May 2009 13:48
Tak jsem si po 3 měsících opět oddechl. Začátkem tohoto týdne jsem se dozvěděl výsledky posledních zkoušek, a vše dopadlo dobře. Tento semestr opravdu stál za to... Byly to 3 měsíce plné práce, stresu, neustálého řešení nějakých problémů. Do školy bylo hodně projektů, zejména v druhé polovině semestru. Navíc, nebyly až tak jednoduché, jako jsem byl zatím zvyklý. Nakonec ale všechno dobře dopadlo. Naštěstí.

Měl jsem zapsáno 8 předmětů, ale jen malá část z nich mě tento semestr uspokojila. Buď to byl předmět, jehož problematika mě až tak nezajímá, nebo by mě zajímala, ale přednášky se nedaly poslouchat. Ke konci semestru už jsem na přednášky ani nechodil, protože bylo moc práce. Přece jen, 15 projektů a cvičení v jenom měsící je opravdu moc. Navíc, když každý projekt zabere několik dní. Během zkoušek jsem dospěl k názoru, že nyní nejsou vůbec důležité známky, ale hlavně, abych předmět udělal alespoň na požadovaných 50 procent bodů. To se podařilo, i když někde jen velmi těsně. Doufám, že bude další, v pořadí už pátý, semestr zajímavější, i když se proslýchá, že je to nejtěžší semestr na této škole. Tak uvidíme.

Výsledky zkoušek:
Předmět Body (max. 100) Známka
Databázové systémy 66 D
Počítačové komunikace a sítě 74 C
Principy programovacích jazyků a OOP 53 E
Základy počítačové grafiky 68 D
Základy umělé inteligence 64 D
Seminář C++ zápočet: ano
Serverové systémy Microsoft Windows 100 A
Angličtina 4 83 B
Comments

Zdravim a chcem sa spytat ze ked ty si teraz 3 nemal by si uz mat titul alebo ako to je?

Zatím se, to až příští rok. Nyní jsem dokončil druhák, takže na titul Bc. si ještě rok počkám a snad se dočkám.

Tak Ti moc blahopřejeme k dosaženému úspěchu. Pro život je opravdu rozhodující "udělal" a ne "za kolik". ale samozřejmě vědomosti jsou důležité. zdravíme Tě.

Mohol by si len tak v skratke popísať (vymenovať) tých 15 projektov? celkom ma to prekvapilo... A rád by som vedel, aký horor ma čaká o rok. dík