Hory
Logo Roman Čampula Logo Roman Čampula Logo Roman Čampula

Úvod

Mé jméno již znáte, a tak ještě zbývá dodat, že máte tu čest s člověkem, který ačkoliv vystudoval vysokou školu zaměřenou na informační technologie, dává ve svém životě prostor i zcela jiným aktivitám než vysedávání za počítačem.

Moje životní dráha započala v Českých Budějovicích. Po základní škole s rozšířenou výukou matematiky jsem pokračoval na obecném čtyřletém gymnáziu, stále ještě v rodném městě. Díky zájmu o studium na vysoké škole jsem objevil Brno. První stupěň vysokoškolského vzdělání jsem dokončil na Fakultě informačních technologií. Dále jsem pak ze zájmu pokračoval na dvou školách, a to na stejné fakultě a ještě na Fakultě podnikatelské, abych získal něco málo informací i ze světa ekonomiky. Tam jsem také vysokou školu definitivně dokončil.

pracovní kariéra zvolna začala v době studia na gymnáziu, kdy jsem se příležitostně zabýval tvorbou webových stránek. Během studia na vysoké škole jsem pak v tomto zájmu pokračoval formou práce na zkrácený úvazek. Krátce po ukončení školy jsem začal pracovat jako výzkumý pracovník v Centru dopravního výzkumu. Zde jsem se věnoval vývoji webových aplikací, zpracování a analýze dat z dopravních průzkumů, dopravnímu modelování a řízení menších projektů. V současné době zde působím jako vedoucí oblasti analýz dopravního chování a modelování dopravy. Pokud bych někdy v budoucnu hledal jinou práci, zajímal bych se o dopravní modelování, tvorbu webových aplikací, webovou bezpečnost, síťovou bezpečnost, projektový management a vedení menšího týmu.

Mezi mé záliby patří letní i zimní sporty, a to výhradně ty individuální. V létě to jsou zejména výlety v horách, přechody pohoří, rekreační cyklistika do 70 km denně, tenis, kolečkové brusle, via ferraty, lezení na umělé stěně a další. V zimě to je pak hlavně rekreační běžecké lyžování do 30 km denně, sjezdové lyžování, bruslení na rybníku a odpočinek v teple domova s výhledem na venkovní plískanice. Kromě toho rád fotím, i když nijak profesionálně, ale jen pro zábavu. Večer rád trávím s přáteli v zásadě u jakýchkoliv deskových her.

jsem
pečlivý, spolehlivý a pořádný
dodržuji
svůj denní plán a pravidla hry
potřebuji
dlouhý spánek, odpočinek a čas pro sebe
rád
cestuji, ale ne pracovně
s přáteli
jdu raději ven než do hospody
vyhýbám se
nezdravým jídlům
piju
jednu kávu denně a hodně čaje
rád čtu
až od doby, kdy jsem si koupil Kindle
výlet
bez záznamu trasy není výlet
vážím si
zkušenějších kolegů a snažím se je dohnat
tvrdím, že
nepotřebuji být stále on-line, ale stejně jsem
více
šetřím, než utrácím
příliš času
sedím v kanceláři
odkládám
záležitosti, které nehoří
vytáčí mne
nedostatek baterie, nejednotné USB konektory a poplatky za osobní odběr zboží

Chtěli byste mi něco sdělit, máte nějaký dotaz nebo zájem o spolupráci? Neváhejte mne kontaktovat, nejlépe přes tento formulář.

Odeslat zprávu

Logo Roman Čampula
Roman Čampula
Facebook Google+ LinkedIn Aukro Česko-Slovenská filmová databáze Databáze knih YouTube Geocaching
Kontaktní informace

Technické informace

Prohlášení o zabezpečení