Week of Life

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
16. November 2009 9:09
Týden mého života je za mnou. Alespoň, co se fotografického projektu týče. O mém rozšíření s název 4 Seasons of My Life jsem už psal, minulý týden to bylo podobné. Na zkoušku jsem si otestoval, jestli budu schopen pořizovat denně 9 fotek pro zachycení všech důležitých událostí každého dne. Není to jednoduché, ale věřím, že je reálné fotit i měsíc v kuse.

Minulý týden jsem tedy fotil na zkoušku. Pokud se přes den něco děje, jako např. návštěva bowlingu, squashe, restaurace apod., je to docela dobré. Nejhorší jsou dny, kdy nemám žádný větší program. Tyto dny jsou totiž stejné jeden jako druhý. Co má poté člověk pořád fotit? Ale i s těmito dny jsem se nějak vypořádal. Všechny fotky zachycují podstatné události, které se za minulý týden staly. Zvláště o víkendu jsem se nenudil, a tak bylo jednoduché 9 fotek vybrat. Z toho asi vyplívá, že musím každý den dělat něco zajímavého, abych se nedostal opět do situace, že přijdu domů, budu mít pořízeny 3 fotky a nebudu vědět, co ještě vyfotím... :-)

Teď si dám asi dva týdny pauzu, a od začátku prosince se pokusím stejným způsobem zaznamenat celý měsíc. Fotky z fotografického projektu Week of Life si můžete prohlédnout zde (projekt Week of Life).