Zkoušky: hotovo - 3. ročník - zimní semestr FIT

This page is only available in Czech language. You can try to translate it with Google Translator.
26. January 2010 11:07
Opět křičím: "Hurá!". Pátý semestr je konečně oficiálně a definitivně za mnou, nedávno jsem se dozvěděl výsledek poslední zkoušky. Ani jsem nečekal, že všechno půjde tak hladce. Veškeré zkoušky se mi podařilo udělat na první pokus, což jsem popravdě ani nečekal. Předcházelo tomu však dlouhé učení a nervování se vždy před zkouškami, které byly jako vždy nasázeny jedna za druhou bez možnosti velkého odpočinku. Nyní už mám snad zasloužené dva týdny volna, než začne letní semest a pojede vše opět znovu.

I když, bude to trochu změna. Šestý semestr je ve znamení bakalářské práce a státních zkoušek, v průběhu semestru mám jen 2 hodiny výuky týdně. Bude se však co učit, vždyť státní zkoušku dělám hromadně z 27 předmětů, a to už je nějakého učiva. Hodnocení jednotlivých předmětů a bodový rozpis mé práce za zimní semestr naleznete v kategorii FIT VUT v Brně, 3. ročník - zimní semestr.

Výsledky zkoušek:
Předmět Body (max. 100) Známka
Informační systémy systémy 70 C
Mikroprocesorové a vestavěné systémy 69 D
Modelování a simulace 57 E
Periferní zařízení 70 C
Semestrální projekt zápočet: ano
Síťové aplikace a správa sítí 57 E
Tvorba uživatelských rozhraní 87 B
Právní minimum zápočet: ano
Comments

Gratulace! - tak snad si zanedlouho budeme moci na techto stranach precist i clanek o uspesnem slozeni SZZ. :)

Gratuluji k uspesnemu slozeni zkousek. A mel bych na tebe 1 dotaz: Jak je to s tema zaverecnyma zkouskama, to musis umet 27 predmetu? Ja jsem myslel, ze se zaverecna zkousky delaji treba jenom ze 4 predmetu. Jsem taky student FIT ve druhaku a celkem me to vystrasilo. :-D Diky za odpoved.

josef89@gmail.com - jestli muzu odpovedet, tak co vim ja, tak se jedna skutecne o ucivo z cca 27 predmetu v predepsanych okruzich; drive to bylo tak, ze se SZZ delaly ze 3 predmetu, letos se spolu s minimalnim poctem bodu ze zkousek (u nekterych predmetu) zavedla i tato novinka.

Dlžno podoktnúť, že okruhy boli stanovené všeobecne tak, aby pokrývali látku všetkých predmetov. Čiže nikto po nikom nechce aby sa učil do detailu celý BIT. Predmetom SZZ bude skôr pochopenie súvislostí medzi jednotlivými predmetmi a základné znalosti, ktoré si bolo treba z daného predmetu odniesť. Počítajte síce s tým, že nezanedbateľné množstvo študentov bude SZZ najskôr nie vlastnou vinou opakovať, keďže niektorí kantori to zrejme na prvýkrát nepochopia, ale nemalo by to byť také strašné.

Ano, je to všechno tak, jak říkáte. Já jenom doufám, že se právě nenaplní slova Johnze. Například že nebudu mít u státnic zkoušejícího z předmětu XXX a tento zkoušející si nebude myslet, že jeho předmět je nejdůležitější a že jeho stoprocentní znalost je u vysokoškolského studenta nutnost. Budu se učit od každého něco a doufat, že to bude stačit.

Gratuluji a už se těším na hodnocení předmětů. Skoro dva roky již čtu tvůj web a je opravdu studnicí informací o VUT FIT (které nikde jinde nenajdete). Takže děkuji ;]

Zdravim, gratuluji k uspesnemu zvladnuti semestru, teda hlavne ISA a IMS:) Pro porovnani, zde je me shrnuti uplynuleho semestru: <a href='http://stoyan.cz/clanek/zhodnoceni-pateho-semestru-na-fit-vut/' target='_blank'>http://stoyan.cz/clanek/zhodnoceni-pateho-semestru-na-fit-vut/</a>