ROMAN ČAMPULA
webmaster | cestovatel | kamarád
Logo Roman Čampula Logo Roman Čampula Logo Roman Čampula

Úvod

Vysokoškolské studium jsem absolvoval na Vysokém učení technickém v Brně, a to na dvou fakultách. Fakulta informačních technologií mi poskytla hodnotné znalosti v oboru informační technologie a Fakulta podnikatelská mě v oboru informační management přiblížila více ekonomii.

Během své pracovní kariéry jsem spolupracoval s řadou firem zejména v oblasti tvorby webových stránek a jiných IT projektů. V současné době působím ve výzkumné organizaci, v Centru dopravního výzkumu, jako vedoucí oblasti analýz dopravního chování a modelování dopravy. Pokud bych někdy v budoucnu hledal jinou práci, zajímal bych se o dopravní modelování, zpracování dat, tvorbu webových aplikací, webovou bezpečnost, projektový management a vedení menšího týmu.

Mezi mé záliby patří letní i zimní sporty, a to výhradně ty individuální. V létě to jsou zejména výlety v horách, přechody pohoří, rekreační cyklistika do 70 km denně, tenis, kolečkové brusle, via ferraty, lezení na umělé stěně a další. V zimě to je pak hlavně rekreační běžecké lyžování do 30 km denně, sjezdové lyžování, bruslení na rybníku a odpočinek v teple domova s výhledem na venkovní plískanice. Kromě toho rád fotím, nijak profesionálně, jen pro zábavu. Večery rád trávím s přáteli v zásadě u jakýchkoliv deskových her.

jsem
pečlivý, spolehlivý a pořádný
dodržuji
svůj denní plán a pravidla hry
potřebuji
dlouhý spánek, odpočinek a čas pro sebe
rád
cestuji, a to i pracovně
s přáteli
jdu raději ven než do hospody
vyhýbám se
nezdravým jídlům
piju
jednu kávu denně a hodně sypaného čaje
rád čtu
až od doby, kdy jsem si koupil Kindle
výlet
bez záznamu trasy není výlet
vážím si
zkušenějších a snažím se je dohnat
tvrdím, že
nepotřebuji být stále on-line, ale stejně jsem
více
šetřím, než utrácím
příliš času
sedím v kanceláři
odkládám
záležitosti, které nehoří
vytáčí mne
nedostatek baterie, nejednotné USB konektory a poplatky za osobní odběr zboží